top of page

Časté dotazy

 • Na jakém principu ROZPOZNÁVAČ funguje?
  ROZPOZNÁVAČ využívá kombinaci pokročilých algoritmů strojového učení a analýzy dat, které umožňují identifikovat charakteristické znaky deepfake obsahu v různých typech médií, jako jsou videa, fotografie nebo text. Algoritmy jsou trénovány na velkém množství dat, která obsahují autentický i deepfake obsah, což jim umožňuje naučit se rozlišovat mezi nimi. Rozpoznávač analyzuje různé atributy obsahu, jako jsou obličeje, hlasové stopy, kontext nebo kvalita zpracování, a identifikuje známky, které naznačují, že se jedná o deepfake. Takto umožňuje uživatelům ověřit autentičnost obsahu a chrání je před šířením manipulativních nebo klamavých informací.
 • Co se stane s obsahem, který do ROZPOZNÁVAČE nahraji?
  Po nahrání obsahu do ROZPOZNÁVAČE proběhne analýza a vyhodnocení, které má za cíl identifikovat potenciálně manipulativní nebo klamavý obsah, jako jsou deepfake videa, falešné zprávy nebo podvody. Po sdělení výsledku této analýzy vámi nahraný obsah trvale odstraníme z našeho serveru.
 • Jak se dozvím výsledek analýzy?
  Výsledek analýzy vám zašleme na Váš email zadaný při nahrání obsahu.
 • Co když mi nesedí žádný z nabízených plánů?
  Společnostem s více než 20ti uživateli umožňujeme nastavení plánu na míru. Kontaktujte nás prosím na emailu rozpoznavac@dobrokruh.cz a napište nám, jaké parametry služby potřebujete. Pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.
 • Je možné platit předplatné jinak než platební kartou?
  Rodinné a základní firemní předplatné lze hradit pouze prostřednictvím platební karty. Náš plán enterprise nebo jiné na míru vytvořené plány lze hradit bankovním převodem na základě vystavené faktury.
 • Kdy je možné předplatné zrušit?
  Váš plán lze kdykoliv zrušit jednoduše ve vašem profilu. Předplatné zůstane aktivní po dobu již zaplacené doby předplatného. Pokud jste hlavní uživatel, tak spolu se zrušením vašeho předplatného dojde ke zrušení přístupu ke službě pro všechny členy vašeho týmu.
bottom of page